ميثم ابراهيمي متولد 8 شهريور 1364 در تهران، خواننده است. در رشته موسيقي فوق ديپلم و در رشته مديريت فرهنگي ليسانس دارد مي گويد از کودکي مي خواندم، يادم است در گروه هاي سرود عضو بودم، گروه سرود تواشيح و گاهي هم در هيئت ها مي خواندم آن موقع کلاس موسيقي به صورت الان نبود زياد هم به موسيقي بها داده نميشد

آلبوم جديد ميثم ابراهيمي , ميثم ابراهيمي خواننده ايراني

کنسرت ميثم ابراهيمي

اولين آهنگ تا سريال دردسرهاي عظيم

اولين بار در سال 86 براي شبکه سه خوانده است، آهنگي که بيش از دو سال در آنتن شبکه بود و همان شد که بيشتر تلاش کند و آهنگ هاي بهتري رو آماده کند صداي او با خواندن تيتراژ و تک اهنگ هاي سريال دردسر هاي عظيم شناخته شد.

ميثم ابراهيمي : جا داره از خانواده بسيار خوبم تشکر کنم که در اين راه بسيار کمکم کردن و مثل کوه پشتم ايستادن همچنين تشکر فراوان دارم از آقاي سيد محمدرضا واحدي که يکي از افرادي بودن که واسه رسيدن به اين مرحله واقعا کمکم کردن و راهنمايي هاي ايشان بسيار براي من راهگشا بود.

تنها رمز موفقيت من صبوري بود، خيلي از دوستان من صبر نميکنند من سال 1385 شروع کردم خيلي از خواننده ها آن زمان نبودند اما صبر ده ساله من به ثمر نشست هميشه سعي کرده ام کاري را انجام بدم که در چهار چوب و ضوابط و قانون باشد، سعي کرده ام آهنگي را بخوانم که با محتوا باشد، هستند کساني که آهنگهايي رو خوانده و چند ماه اسمشان بوده اما بعد از مدتي اوت شدند.

ميثم ابراهيمي در بخش مسابقه صدا برنامه سه شو بعنوان داور حضور داشت.

منبع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پهنه ی کویر پارادایس، بهشت فانتزی انعـ کـاس ذهـ ـن footwear, slipper, sandal, boot, shoes from Iran karshenasi.parsablog.com کدوم سایت قالیشویی رفوگری 88026673 _44336238 خبر ورزشی معلولین،نوجوانان و جوانان